Realizácia a predaj ohňostrojov

O nás

Vitajte na stránke spoločnosti Tibi Slovakia Fireworks !

Naša firma vznikla v roku 1994. Sme rodinnou firmou, zaoberajúcou sa predajom zábavnej pyrotechniky a realizáciou ohňostrojov. V trnavskom kraji sme vznikli ako prvý veľkoobchod, ktorý začal s predajom zábavnej pyrotechniky všetkým zákazníkom za veľkoobchodné ceny bez potreby predloženia živnostenského listu a na základe tohto rozhodnutia sme sa stali najlacnejším predajcom zábavnej pyrotechniky. Ako jediná firma v trnavskom kraji sa zúčastňujeme na všetkých festivaloch a seminároch týkajúcich sa pyrotechniky a ohňostrojov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Zábavnú pyrotechniku predávame po celý rok a aktívne prispievame svojimi poznatkami pri tvorbe nových pyrotechnických výrobkov, ktoré sú predávané nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Pyrotechnické výrobky ktoré predávame sú vyberané veľmi dôsledne a niekoľko krát overené našou firmou.

Predávame len pyrotechnické výrobky, ktoré sú riadne schválené a označené značkou "CE" a boli dovezené na základe dovozných licencií vydaných Ministerstvom hospodárstva Slovenskej republiky.

Počas pôsobenia našej firmy sme úspešne zrealizovali niekoľko desiatok ohňostrojov na rôzne príležitosti od rodinných osláv, svadieb, pre firmy, obecné úrady a mestá Slovenskej republiky ako aj pódiové a konfetové ohňostroje pre rôzne kapely a účinkujúcich na rôznych podujatiach. V dnešnej dobe realizujeme nielen klasické ohňostroje, ale aj ohňostroje synchronizované s hudbou, tzv. pyromuzikálne ohňostroje. Vlastníme odpaľovacie zariadenie na svetovej úrovni, s ktorým dokážeme zrealizovať ohňostroj na akúkoľvek hudbu podľa vlastného výberu, ako aj podľa želania zákazníka.